Новости

ПРАТ «СК «АЛЬЯНС» повідомляє про зміни у порядку денному чергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 27 квітня 2017 року

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС», (місцезнаходження згідно реєстраційних документів: м. Дніпро, вул. Собінова, 1, фактичне місцезнаходження: м. Дніпро, бульвар Катеринославський, 2 офіс 700), відповідно до ч. 7 ст. 38 ЗУ «Про акціонерні товариства», повідомляє про зміни у порядку денному чергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 27 квітня 2017 року о 12.00 годині за адресою: м. Дніпро, бульвар Катеринославський, 2 офіс 700.

Додати  до Проекту Порядку денного наступні питання:

14. Прийняття рішення про внесення змін до Положень відокремлених підрозділів та їх найменувань в зв’язку з перейменуванням міста Дніпропетровськ Дніпропетровської області на місто Дніпро.

15. Прийняття рішення про внесення змін до Положення «ПРЕДСТАВНИЦТВА ПРАТ «СК «АЛЬЯНС» У М. КИЇВ» у зв’язку із зміною місцезнаходження.

16. Призначення відповідальної особи за проведення реєстрації відповідних змін до Положень відокремлених підрозділів.

 

ПРОЕКТИ  РІШЕНЬ З ДОДАНИХ  ПИТАНЬ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО:

 

 

Питання проекту порядку денного

Проекти  рішень з питань порядку денного

14

Прийняття рішення про внесення змін до Положень відокремлених підрозділів в зв’язку з перейменуванням міста Дніпропетровськ Дніпропетровської області на місто Дніпро.

 

14.1 Змінити найменування ПРЕДСТАВНИЦТВА ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС» У МІСТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬК» на ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС» У МІСТІ ДНІПРО».

 

14.2 Замінити у відповідних пунктах «Положення про Представництво» найменування «ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС» У МІСТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬК» на ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС» У МІСТІ ДНІПРО»

 

В  зв’язку із внесенням змін, затвердити Положення про ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС» У МІСТІ ДНІПРО» у новій редакції.

 

14.3 В  зв’язку з перейменуванням міста Дніпропетровськ Дніпропетровської області на місто Дніпро, внести  відповідні зміни до Положень про ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС» У МІСТІ ДНІПРО» та ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬЯНС» У  ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ».

Затвердити відповідні Положення у новій редакції.

 

15

Прийняття рішення про внесення змін до Положення про «ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРАТ «СК «АЛЬЯНС» У М. КИЇВ» у зв’язку із зміною місцезнаходження.

 

Прийняти рішення про затвердження Положення про «ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРАТ «СК «АЛЬЯНС» У М. КИЇВ» у новій редакції,  у зв’язку із зміною місцезнаходження.

Місцезнаходження  ПРЕДСТАВНИЦТВА ПРАТ «СК «АЛЬЯНС» У М. КИЇВ» вирішити  під час проведення загальних зборів шляхом голосування,  відповідно до запропонованих проектів договорів оренди. 

 

16

Призначення відповідальної особи за проведення реєстрації відповідних змін до Положень відокремлених підрозділів.

 

Призначити Дулепіна Олександра Олександровича юрисконсульта ПРАТ «СК «АЛЬЯНС» уповноваженою особою, відповідальною за проведення реєстрації змін до Положень відокремлених підрозділів.

 

 

Повідомлення про проведення чергових загальних зборів опубліковано в газеті «ВІДОМОСТІ НКЦПФР» № 58 від 27.03.2017р.

 

Правління ПРАТ «СК «АЛЬЯНС»