Про компанію

2003
Акціонерами Компанії прийнято рішення організувати ринкову страхову компанію.
03 липня 2003р. в м. Дніпропетровськ створюється «Страхова Компанія «АЛЬЯНС» зі статутним капіталом 6 500 000 грн.

2004
Компанію очолює досвідчений менеджер - Шрайбман Олександр Юхимович, вже на той час з 10-річним досвідом роботи в страхуванні. Разом з ним до Компанії «Альянс» приходить команда висококваліфікованих фахівців в страхуванні.

2005
Створено Дніпропетровську філію Компанії, головним завданням якої стало надання якісного страхового захисту Дніпропетровську і Дніпропетровській області.

2006
Статутний капітал Компанії збільшено до 36 мільйонів гривень і в Компанії працює більше 20 співробітників.

2010
Компанія «Альянс» розширює свою присутність в регіонах України і відкриває філії в м. Київ та в м. Одесі, представництва в Київській і Харківській областях.

з 2013
Страхова Компанія «АЛЬЯНС» визначається флагманом страховиків України - журналом «INSURANCE TOP» як Компанія, що стабільно входить в ТОР 10 страховиків України і займає лідируючі позиції серед страховиків Дніпропетровської області.

2016
Компанія «Альянс» стає членом Ліги страхових організацій України - найбільш відомої професійної структури на Українському страховому ринку, яка об'єднує страхові компанії.

Сьогодення
Страхова Компанія динамічно поширює різноманітні напрямки ринкового страхування, удосконалює себе в сервісному обслуговуванні клієнтів.
СК «АЛЬЯНС» сьогодні має Статутний капітал в розмірі 700 мільйонів гривень, розвинену ринкову структуру і фахівців з багаторічним досвідом роботи.
Ми впевнено  дивимося в майбутнє та не маємо наміру зупинятися на досягнутому.

залиште свої координати
наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами