Фінансові показники

Статутний капітал Страхової Компанії складає 700 млн. грн. Великий рівень статутного капіталу говорить про зацікавленість власників бізнесу в розвитку компанії.

Фактичний запас платоспроможності страхової компанії становить 1 318 млн. грн. та перевищує розрахунковий нормативний запас на 1 251 млн. грн.

Величина страхових резервів являє собою розрахункову суму майбутніх виплат і краще за інші показники характеризує діяльність Страхової Компанії. Страхові резерви, відображаючи зобов'язання Страхової Компанії перед клієнтами, характеризують масштаби страхової діяльності та за даними на 31.12.2017 року становлять 89 млн. грн.

Активи Компанії в розмірі 1 534 млн. грн. представлені в основному грошовими коштами на поточних і депозитних рахунках, а також високоліквідними та прибутковими інвестиціями.

Обсяг страхових премій, зібраних Страховою Компанією «АЛЬЯНС» протягом 2017 року, склав понад 616 млн. грн. і на 6% перевищив даний показник в порівнянні з минулим роком.

Страхових відшкодувань у 2017 році виплачено близько 70 млн. грн.

Прибуток Компанії за 2017 рік склав 55 млн. грн. і значно перевищив фінансовий результат попереднього року, протягом якого було зароблено понад 2 млн. грн. прибутку.

залиште свої координати
наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами