Чому ми не страхуємо ОСАЦВ -
07.05.2018

Чому ми не страхуємо ОСАЦВ

Обов'язкове страхування відповідальності власників транспортних засобів започатковано в Україні в 2004 році з часу ухвалення відповідного Закону. Поліс страхування обов'язкової відповідальності передбачає відповідальність винної особи, яка керує транспортним засобом, за нанесення шкоди майну, життю та здоров'ю потерпілого.

Важливість цього Закону в Україні, яка прагне стати цивілізованою європейською державою, незаперечна. Однак, українські громадяни не настільки звикли до обов'язковості відповідальності під час  керування транспортним засобом, як європейці, хоча і спостерігається тенденція до збільшення кількості полісів ОСАЦВ рік за роком.

За даними статистики, в 2017 році було продано 7 405 290 полісів ОСАЦВ і це число буде неухильно збільшуватися. Але із зростанням кількості власників полісів ОСАЦВ, відповідно зростатиме і кількість страхових випадків із застосуванням різних схем шахрайства, іноді і за участю недобросовісних співробітників поліції.

Не зважаючи на те, що всі  «трюки» шахраїв для незаконного отримання відшкодування давно відомі, боротися з ними все ж непросто. Як правило, заздалегідь сплановане шахрайство нерідко базується на тому, що всі пред'явлені до СК документи знаходяться в ідеальному стані, тому компаніям досить складно довести факт криміналу в суді, і вони змушені платити відшкодування.

Страхова компанія «АЛЬЯНС» працює на ринку України з 2003 року. Фахівцями нашої компанії набуто безцінного досвіду як з задоволення потреб ринку, так і з врегулювання збитків.

Ухвалення такого важливого Закону як обов'язкове страхування ЦВ не могло залишитися без пильної уваги фахівців «АЛЬЯНС».  Свого часу ми серйозно проаналізували всі «підводні камені» страхування ОСАЦВ, як то - демпінг не надто акуратних гравців страхового ринку, бажаючих «нагріти руки» на виплаті, та інших «шукачів пригод», тим більше, що нам доводилося мати справу з різного роду шахраями при страхуванні за іншими видами.

Таким чином, нами було прийнято рішення не страхувати ОСАЦВ і не брати участі в роботі МТСБУ (контролюючий орган з даного страхування). Також, однією з причин стала недосконалість нашої судової системи, оскільки ми не завжди можемо вплинути на прийняття справедливого рішення суду, а це резонансно відгукнеться на нашій репутації та призведе до відтоку клієнтів, яких ми дуже цінуємо.

Ми вважаємо за краще самостійно обирати компанії - партнерів в страхуванні ОСАЦВ, з якими у нас встановлені довірчі стосунки та в яких ми зможемо вплинути на процес виплати нашому клієнту.

Позиція компанії «АЛЬЯНС» завжди була однакова: ми не женемося за великою кількістю договорів і страхових премій, вважаючи за краще якість обслуговування наших клієнтів та пропонуючи все нові і нові програми страхування.

Ми робимо акцент на страхуванні складних видів: страхування різних видів професійної відповідальності, авіації, морського страхування і найважливішому страхуванні для всіх-страхуванні майна - як особистого громадян, так і задіяного в бізнесі наших клієнтів.

Згадана позиція дозволяє СК «Альянс» ось уже кілька років беззмінно входити до ТОР 10 страхових компаній українського страхового ринку.

Ми впевнені, що тенденції індивідуального і уважного підходу до потреб кожного клієнта дозволяють компанії «Альянс» завжди займати лідируючі позиції на страховому ринку України.

залиште свої координати
наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами